Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Šveicariją Nacionalinės dienos proga

Sukurta 2019.08.01 / Atnaujinta 2019.08.01 10:21
  Ministras L. Linkevičius pasveikino Šveicariją Nacionalinės dienos proga

  Rugpjūčio 1 dieną ministras Linas Linkevičius Nacionalinės dienos proga pasveikino kolegą, Šveicarijos Konfederacijos tarėją ir užsienio reikalų departamento vadovą Ignazio Cassisą. Sveikinimo laiške ministras šiltai prisiminė praėjusių metų apsilankymą Šveicarijoje, kurio metu buvo aptartos europinės, saugumo ir gynybos aktualijos.

  Ministras pabrėžė tikįs, kad draugiški abiejų šalių santykiai, paremti abipuse pagarba ir demokratinių vertybių puoselėjimu, ateityje dar labiau stiprės tiek dvišaliuose, tiek daugiašaliuose forumuose.

  Atgavusi nepriklausomybę Lietuva diplomatinius santykius su Šveicarija atkūrė 1991 metų rugsėjo 5 dieną.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  .

  Vasario 24 dieną Pasaulio intelektinės nuosavybės organizacijos būstinėje Ženevoje (Šveicarijoje) surengtas šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtųjų metinių minėjimo renginys.

  Šveicarija_2.jpg

  Sausio 30-31 dienomis užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius lankėsi Šveicarijoje,  kur pristatė Lietuvos ekonominį potencialą Lietuvos-Šveicarijos verslo forume. Viceministras akcentavo siekį gilinti dvišalį bendradarbiavimą technologijų ir inovacijų srityje ir džiaugėsi, jog Lietuvos ir Šveicarijos įmonės jau yra užmezgusios ryšius bei įgyvendina konkrečius projektus.

  Dvišaliai santykiai » Ekonominiai santykiai »