Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter

URM pristatytos darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybės

Sukurta 2018.07.11 / Atnaujinta 2018.07.12 09:51
   URM pristatytos darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybės
   URM pristatytos darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybės

   Liepos 10 dieną Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių ir ekonominio saugumo politikos departamentas (IESPD) kartu su Personalo departamentu plačiai pravėrė duris visiems, besidomintiems darbo ekonominės diplomatijos srityje galimybėmis.

   Renginio dalyviams pristatytas paskelbtas konkursas į Lietuvos Respublikos diplomatinę tarnybą bei kandidatams keliami reikalavimai ir IESPD veikla. Renginyje pristatyti keturi šio departamento padaliniai – Prekybos politikos, Tarptautinių ekonominių organizacijų, Eksporto ir investicijų bei Ekonominio saugumo politikos skyriai. Patyrę ir jaunieji diplomatai dalinosi savo sėkmės istorijomis, diplomatinio darbo patirtimis bei kasdienio darbo privalumais ir iššūkiais.

   Į pirmą kartą URM organizuotą atvirų durų renginį susirinko ekonomikos, verslo ir panašių studijų krypčių baigiamųjų kursų studentai, absolventai ir kitų profesijų atstovai, turėję išskirtinę galimybę užduoti rūpimus klausimus diplomatams.

   Susijusios naujienos Visos naujienos »
   IMG_2787 (002).jpg

   Rugsėjo 26 dieną Tamperėje (Suomija) vykstančioje didžiausioje Suomijoje inžinerijos pramonės parodoje „Alihankina“ surengtas Lietuvos verslo galimybių pristatymo renginys. Jį inicijavo ir organizavo Lietuvos Respublikos ambasada Suomijoje kartu su Lietuvos inžinerijos pramonės asociacija „Linpra“ bei Tamperės regiono prekybos rūmais.

   Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
   Konsultacijos Bangladešas.jpg

   Rugpjūčio 31 dieną Vilniuje surengtos pirmosios Lietuvos ir Bangladešo politinės konsultacijos, kurioms vadovavo Lietuvos užsienio reikalų viceministras Albinas Zananavičius ir Bangladešo užsienio reikalų ministerijos sekretorius dvišaliams santykiams Kamrulas Ahsanas.

   Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos » Ekonominiai santykiai »
   tomas_razmus-1590.JPG

   Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 13 dieną dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidiumo posėdyje, kur su Lietuvos verslo atstovais aptarė Vyriausybės užsienio politikos prioritetus, prekybos politikos aktualijas ir ekonominės diplomatijos indėlį, ginant Lietuvos pramonės interesus.

   Ekonominiai santykiai »
   Viktorijos parlamentas.jpg

   Užsienio reikalų ministerijos ir Lietuvos inžinerinio ir technologijų klasterio (LITEK) delegacija vasario 16 dieną lankėsi Melburne (Australija).

   Ekonominiai santykiai » Užsienio lietuviai »

   Naujienlaiškio prenumerata