Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Holok-Mickey.PNG

Balandžio 11 dieną ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Yad Vashem vykusioje oficialioje Holokausto atminimo ceremonijoje, kurioje pasisakė Izraelio Valstybės Prezidentas  Reuven Rivlin, Izraelio Valstybės Premjeras Benjamin Netanyahu.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Holokaustas.PNG

Šiandien, Holokausto atminimo dieną, visoje Izraelio Valstybėje, pagerbiant Holokausto aukas ir didvyrius dvi minutes gaudė sirenos. Lietuvos ambasados Izraelio Valstybėje kolektyvas Ramat Gan mieste kartu su visa šalimi sustingo pagerbti Katastrofos aukas. Lietuvos teritorijoje Holokausto metu žuvo daugiau nei 200 tūkstančių Lietuvos žydų.

Istorinė, kultūros diplomatija »
ieva-1.JPG

Šiandien didelės sėkmės palinkėjome gegužės 8 d. Lisabonoje, Portugalijoje, vyksiančiame Eurovizijos dainų konkurse dalyvausiančiai Ievai Zasimauskaitei.

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
WJC-1.jpg

Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje kartu su Izraelio užsienio ryšių taryba prie Pasaulio žydų Kongreso ambasadoje surengė diskusiją, skirtą daugiašalėms pajėgoms ir stebėtojams (MFO), dislokuotiems Izraelio ir Egipto pasienyje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
AJC -EB kalba.PNG

Artėjant Yom HaShoa, Holokausto Atminimo Dienai, Jeruzalėje Amerikos žydų komitetas surengė diskusiją apie diplomatus, gelbėjusius žydus. Renginyje pranešėjais dalyvavo Lietuvos, Švedijos ir Belgijos ambasadoriai Izraelio Valstybėje. Diskusiją moderavo The Jerusalem Post laikraščio atstovas Steve Linde. Lietuvos ambasadorius Izraelio Valstybėje Edminas Bagdonas išsamiai pristatė, kaip Lietuvoje diplomatų pastangomis buvo gelbėjami žydai, išskirtinį dėmesį skiriant Japonijos ir Nyderlandų atstovų Chiune Sugihara ir Jan Zwartendijk veiklai.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Sheba-1.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas bei Prof. Renaldas Jurkevičius, LSMU ligoninės Kauno Klinikų generalinis direktorius, š.m. kovo mėn. 26 d. susitiko su Schneider Children‘s Medical Center of Israel vadovu Prof. Josef Press, Institute of Genetics at  Schneider Children‘s Medical Center of Israel vadove Lina Basel-Solomon bei Sheba Medical Center ligoninės vadovu prof. Arnon Afek. Susitikimų metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės sveikatos apsaugos srityje.

Ekonominiai santykiai »
1.JPG

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius Jeruzalėje dalyvavo jau šeštą kartą vyksiančiame Globaliame orume, skirtame kovai su antisemitizmu.  Viceministras šiame renginyje pristatė Lietuvos Vyriausybės žingsnius kovoje su antisemitizmu. Viceministras vizito metu susitiko su Izraelio užsienio reikalų ministerijos Generaliniu  direktoriumi Yuval Rotem ir aptarė situaciją abiejų šalių regionuose bei pasidžiaugė glaudžiai plėtojamu dvišaliu bendradarbiavimu. 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Litvak-1.jpg

Susitikime pristatyta LŽB veikla bei aptartos galimybės bendradarbiauti, siekiant izraelietiškąsias bendruomenes labiau įtraukti į procesus bei projektus Lietuvoje.

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Raanana-2.jpg

Lietuvos ambasadorius Izraelyje Edminas Bagdonas dalyvavo sutuoktinių Abel ir Glenda Levitt bei Nevyriausybinės savanorių organizacijos ESRA Raananoje suorganizuotame renginyje „Mūsų patirtys Lietuvoje“. Jame pristatomi jaunųjų Lietuvos moksleivių darbai, susiję su Holokaustu aukų įamžinimu. Abel ir Glenda Levitt jau daugiau nei 20 metų dirba įvairiuose miesteliuose Lietuvoje, įamžinant Lietuvos žydų paveldą ir Holokausto aukų atminimą.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
AM-2.PNG

Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje kartu su lietuvių bendruomene "Nerija" Izraelyje Kovo 11 dienos proga surengė šventinį Andriaus Mamontovo koncertą Tel Avive.

Lietuviai Izraelyje »
Gaza-Tzipi.jpg

Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas su pavaduotoju Ramūnu Davidoniu kartu su diplomatinių atstovybių Izraelyje vadovais dalyvavo užsienio reikalų ministerijos surengtoje išvykoje į pasienio su Gaza rajonus. Jos metu susipažinta su saugumo situacija šiose vietovėse, įskaitant ir teroro tunelius iš Gazos bei apžiūrėta, kaip veikia Kerem Shalom perėjimo punktas. Išvykos metu ambasadorius susitiko su Izraelio užsienio reikalų viceministre Tsipi Hotovely ir Valstybinio protokolo vadovu Meron Reuben.

Užsienio politika ir diplomatija »
beit Vilna-1.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas, ministras patarėjas Ramūnas Davidonis ir kultūros atašė Elena Keidošiūtė  susitiko su 40 moksleivių iš penkių Lietuvos savivaldybių –  Kėdainių, Švenčionių, Kupiškio, Anykščių ir Elektrėnų – šventiniame vakare Beit Vilna, žydų išeivių iš Vilniaus ir jo apylinkių asociacijoje. Šio savaitės trukmės vizito metu moksleiviai aplankys Tel Avivą ir Jeruzalę bei susipažins su Izraeliu, jo istorija ir kultūra.

Lietuviai Izraelyje »

Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio Valstybėje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius  ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios, 2018 m. vasarą atlikti praktiką/stažuotę. Praktikos metu susipažinsite su LR ambasados Izraelio Valstybėje veikla, dvišaliais santykiais bei prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo ir įvairių renginių organizavimo. Jos metu suteikiama galimybė pasisemti praktinių žinių, reikalingų darbui tarptautinių santykių srityje bei pagilinti žinias apie Izraelį ir Artimųjų Rytų regioną. 

Holok-3.jpg

Lietuvos ambasadorius Izraelio Valstybėje Edminas Bagdonas kartu su Vokietijos, Graikijos, Kroatijos, Portugalijos ir Švedijos ambasadoriais dalyvavo Centrinės organizacijos, jungiančios išgyvenusių Holokaustą asmenis Izraelyje, bei Yad Vashem ir Shalom Hartman Instituto surengtoje konferencijoje, kurioje aptarta Holokausto atminties tema.

Istorinė, kultūros diplomatija »
DSC_8815.jpg

2018 m. vasario 14 d. vienoje iš garbingiausių Tel Avivo erdvių, miesto centre – Meno muziejuje - iškilmingai paminėta Vasario 16-oji, Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ųjų metinių šventė. LR ambasadorius Izraelio Valstybėje Edminas Bagdonas savo sveikinimo kalboje pasidžiaugė, kad šiais metais Lietuva ir Izraelis mini garbingus valstybingumo atstatymo jubiliejus: Izraelis šiais metais ir švęs savo valstybės 70-metį.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata