Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Į Lietuvą atvyksta Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu

Sukurta 2018.08.21 / Atnaujinta 2018.08.23 14:08

Rugpjūčio 23 – 26 dienomis Lietuvoje lankysis Izraelio Ministras Pirmininkas Benjaminas Netanyahu. Tai pirmasis Izraelio premjero vizitas Lietuvoje. 

Numatoma, kad rugpjūčio 23 d. susitikime su Lietuvos Vyriausybės  vadovu bus aptariamos dvišalių ekonominių santykių tendencijos, galima turizmo plėtra, bendradarbiavimas mokslo ir inovacijų srityse. Taip pat ketinama apsikeisti nuomonėmis apie grėsmes abiejų šalių regionuose, apie tolesnio dvišalio bendradarbiavimo skatinimą energetikos, gynybos ir kibernetinio saugumo srityse.

Izraelio premjeras B.Netanyahu susitiks su prezidente D. Grybauskaite, dalyvaus keturšaliame neformaliame Baltijos šalių premjerų susitikime, kuris vyks rugpjūčio 24 dieną M. Mažvydo Nacionalinės bibliotekos konferencijų salėje.

Izraelio Ministras Pirmininkas susitiks su Lietuvos žydų bendruomene Vilniaus sinagogoje,   dalyvaus žuvusiųjų pagerbimo ceremonijoje Panerių memoriale, jis apdovanos Pasaulio tautų teisuolio medaliais Domo ir Marijonos Viščių šeimą.  B.Netanyahu  taip pat ketina aplankyti Vilniaus Gaono kapą.

Naujienlaiškio prenumerata