Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Litvak-1.jpg

Susitikime pristatyta LŽB veikla bei aptartos galimybės bendradarbiauti, siekiant izraelietiškąsias bendruomenes labiau įtraukti į procesus bei projektus Lietuvoje.

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
AM-2.PNG

Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje kartu su lietuvių bendruomene "Nerija" Izraelyje Kovo 11 dienos proga surengė šventinį Andriaus Mamontovo koncertą Tel Avive.

Lietuviai Izraelyje »
beit Vilna-1.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas, ministras patarėjas Ramūnas Davidonis ir kultūros atašė Elena Keidošiūtė  susitiko su 40 moksleivių iš penkių Lietuvos savivaldybių –  Kėdainių, Švenčionių, Kupiškio, Anykščių ir Elektrėnų – šventiniame vakare Beit Vilna, žydų išeivių iš Vilniaus ir jo apylinkių asociacijoje. Šio savaitės trukmės vizito metu moksleiviai aplankys Tel Avivą ir Jeruzalę bei susipažins su Izraeliu, jo istorija ir kultūra.

Lietuviai Izraelyje »
arie.jpg

Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Žydų išeivių iš Lietuvos organizacijos pirmininku Arie Ben Ari Grodzenski bei aptarė 2018 metų planus.

Lietuviai Izraelyje »
Makabiada-1.jpg

Liepos 11 d. LR ambasadoje Izraelio Valstybėje lankėsi Izraelyje vykstančios Makabiados žaidynių Lietuvos rinktinės atstovai. Ambasados laikinasis reikalų patikėtinis Aleksandras Kudaba pasveikino Lietuvos komandos atstovus su pirmuoju bronzos medaliu stalo teniso komandų rungtyje. Liepos 4-18 d.d. vykstančioje 20-ojoje jubiliejinėje Makabiadoje Lietuvą atstovauja 28 sportininkai.

 

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Himnas-2017.jpg

Liepos 6 d., nacionalinės karaliaus Mindaugo karūnavimo šventės metu lietuviai visame pasaulyje būrėsi giedoti Tautinę giesmę. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir lietuvių bendruomenė Izraelyje Lietuvos himną giedojusi Tel Avive.

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata