Temos Žymėti visasAtžymėti visus

LR piliečiams, esantiems Izraelyje, artimiausiomis dienomis rekomenduojama būti ypač budriems.

Sukurta 2017.12.06 / Atnaujinta 2017.12.06 16:07

Į tam tikras šalies dalis rekomenduojama nevykti.

Dėl saugumo incidentų, smurtinių  ir teroro išpuolių, riaušių su Izraelio saugumo pajėgomis, saugumo padėtis Jeruzalės senamiestyje ir Rytų Jeruzalėje išlieka nestabili.
Lietuvos piliečiams, esantiems Jeruzalėje, o ypač senamiestyje ir rytinėje dalyje, rekomenduojama imtis ypatingų atsargumo priemonių, nesinaudoti viešuoju transportu.
Rekomenduojama nesilankyti Rytų Jeruzalės rajonuose (Ras al-Amud, At-Tur/Mount of Olives, Wadi Al-Joz, Silwan ir kt.), kuriuose saugumo padėtis neprognozuojama dėl pasikartojančių riaušių  su Izraelio saugumo pajėgomis.
Tiek Jeruzalėje, tiek kituose Izraelio miestuose rekomenduojama vengti demonstracijų, masinių susibūrimų, nedelsiant pasišalinti jiems prasidėjus. Sekti vietos žiniasklaidos informaciją apie saugumo padėtį Izraelyje ir laikytis vietos valdžios institucijų nurodymų.
Lietuvos piliečiams rekomenduojama nevykti į Gazos ruožą. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo kelionių į pasienio ruožus su Sirija ir Libanu ir nevykti į Izraelio kontroliuojamas Golano aukštumas, Shebaa Farms ir Ghajjar rajonus.

Naujienlaiškio prenumerata