Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija

Sukurta 2019.02.18 / Atnaujinta 2019.02.18 11:43
  Rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija

  Informuojame, kad prasidėjo rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninė registracija.

  Jeigu gyvenate Izraelyje arba laikinai atvyksite į šalį 2019 m. gegužės 12 d., Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų, ir 2019 m. gegužės 26 d., rinkimų į Europos Parlamentą dienomis, kviečiame prisijungti prie rinkėjų, balsuojančių užsienyje, elektroninės registracijos sistemos šiuo adresu https://www.rinkejopuslapis.lt/elektronine-registracija

  Atkreipiame dėmesį, kad visi rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, privalo registruotis iš naujo prieš kiekvienus rinkimus – net ir tie, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

  Rinkėjo registracijos prašyme rinkėjas turi pasirinkti, kokiu būdu pageidaujama balsuoti – paštu ar atvykus į ambasadą nustatytu laiku.

  Informacija apie balsavimą:

  Lietuvos ambasadoje. Rinkimų dieną su asmens dokumentu atvykite į ambasadą. Nepamirškite atstovybės puslapyje pasitikrinti balsavimo laiko!

  Paštu. Jei rinkimų dieną negalite atvykti į ambasadą, galite balsuoti paštu, tačiau tai būtina nurodyti registruojantis balsavimui. Adresu, kurį pateikėte užsiregistruodami, gausite rinkimų biuletenį. Jį užpildę nedelsdami išsiųskite atstovybės adresu.

  Daugiau informacijos apie registraciją https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkejo-prasymas-irasyti-ji-i-balsuojanciuju-uzsienyje-rinkeju-sarasus

  Naujienlaiškio prenumerata