Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
koklis.jpg

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis  susitikimo su Izraelio Valstybės Kneseto Pirmininku Juliu Joeliu Edelšteinu metu Izraelio Parlamento vadovui įteikė autentišką krosnies, stovėjusios litvako Dovydo Volfsono gimtuosiuose namuose Darbėnuose, koklį.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
SP.jpg

            Spalio 15–18 dienomis Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujama delegacija su oficialiu vizitu vyksta į Tel Avivą ir Jeruzalę (Izraelio Valstybė).

Užsienio politika ir diplomatija »
#Praktika.png

Praktikos metu įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje, susipažinsite su Lietuvos ir Izraelio dvišalių santykių dinamika, prisidėsite prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Izraelyje »
Capture.PNG
„Visit Lita!“ (Aplankykite Lietuvą!) Tokiu kvietimu pažymėtas specialus „National Geographic Israel“ priedas, skirtas Lietuvai. Beveik 40 puslapių leidinyje – penki skyriai, kuriuose hebrajų kalba pristatomi Lietuvos kurortai, gamta, kultūra, aktyvaus turizmo galimybės ir didieji miestai Vilnius bei Kaunas.
Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Publikacijos spaudoje »
IMG_2828.jpg

Šiandien LR ambasadoje Izraelio Valstybėje su mandagumo vizitu lankėsi naujai paskirtas Lenkijos ambasadorius Marek Magierowski.

Užsienio politika ir diplomatija »
crop_510x410_d1_dsc_2272.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Izraelio Ministru Pirmininku Benjaminu Netanyahu, kuris šiomis dienomis lankosi Lietuvoje. Susitikime aptarti Izraelio ir Europos Sąjungos santykiai, Vidurio Rytų taikos procesas, globalaus saugumo bei stabilumo stiprinimas, padėtis Sirijoje ir Irane.

Užsienio politika ir diplomatija »
130839_1b20299e93163112d0056dca8ee9fa7a.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanyahu ir aptarė bendradarbiavimo perspektyvas ekonomikos, gynybos, kibernetinio saugumo, mokslo ir inovacijų, kultūros bei turizmo srityse. Tai istorinis - pirmasis Izraelio Vyriausybės vadovo vizitas Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija »

Rugpjūčio 23 – 26 dienomis Lietuvoje lankysis Izraelio Ministras Pirmininkas Benjaminas Netanyahu. Tai pirmasis Izraelio premjero vizitas Lietuvoje. 

Užsienio politika ir diplomatija »
Rami LT.JPG

Jau tradicija tapo kasmetiniai LR ambasados Izraelio Valstybėje susitikimai su Lietuvos mokytojais, besilankančiais Yad Vashem surengtame seminare.

Užsienio politika ir diplomatija »
nativ.jpg

Liepos 12 dieną, ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Neta Briskin-Peleg, „Nativ“ organizacijos direktore, su kuria turėjo turiningą pokalbį apie žydus, gyvenančius užsienyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Nativ- tai nepriklausoma organizacija ministro pirmininko ofise, kuri siekia plėsti žinias apie Izraelio pasiekimus, paveldą bei kultūrą bei stiprinti ryšį su Izraeliu tarp žydų, gyvenančių post-sovietinėse valstybėse.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG.jpg

Liepos 10 dieną ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo oficialioje Kneseto konferencijoje, skirtoje parlamentų draugystės grupių pirmininkams, kurią organizavo Izraelio Knesetas. Kneseto pirmininko Yuli Yoel Edelstein surengtos oficialios vakarienės metu ambasadorius susitiko su parlamentų draugystės grupių pirmininkais, profesionaliais Izraelio ekspertais ir vyresniaisiais pareigūnais. Rengenyje tai pat dalyvavo seimo narys Emanuelis Zingeris ir Izraelio užsienio reikalų ministerijos Šiaurės Europos departamento direktorius Ophir Kariv. 

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata