Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
RD twit.jpg

Yesh Atid partijos pirmininkas, Kneseto narys, Yair Lapid diplomatinių atstovybių vadovams, įskaitant ir Lietuvos ambasados Izraelyje laikinąjį reikalų patikėtinį Ramūną Davidonį, surengė išvyką ties Izraelio šiaurine siena. Jos metu diplomatai buvo supažindinti su saugumo iššūkiais, keliamais Izraelio Valstybei. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Irano teroristinės veiklos regione, įskaitant Hezbollah, pristatymui. 2013 metais liepos 22 dieną Europos Sąjunga oficialiai įtraukė Hezbollah karinį sparną į teroristinių organizacijų sąrašą.  

 

Užsienio politika ir diplomatija »
Nesia ve Europa.jpg

Laikinasis reikalų patikėtinis, ministras-patarėjas, Ramūnas Davidonis kartu su Europos Sąjungos valstybių diplomatinių atstovybių Izraelyje vadovais dalyvavo darbiniuose pietuose su Izraelio Prezidentu J.E. Reuven Rivlin. Susitikimo metu aptarta situacija šalyje, regione ir Izraelio kaimynystėje. Susitikimą surengė Europos Sąjungos Delegacija Izraelio Valstybėje.  

Užsienio politika ir diplomatija »
EU Day-2018.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas kartu su ES delegacijos vadovu ambasadoriumi Emanuele Giaufret ir ES valstybių narių ambasadoriais paminėjo gegužės 9-ąją, Europos dieną, kartu su Tel Avivo savivaldybe. Ceremonijos metu Tel Avivo savivaldybė buvo apšviesta Europos Sąjungos vėliava. Ačiū Tel Avivui už surengtą šventę!

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Kauno vicemerai.jpg

Lietuvos ambasadoje Izraelio Valstybėje viešėjo Kauno apskrities vicemerų delegacija, kurie susitiko su ambasadoriumi Edminu Bagdonu ir Litvakų bei lietuvių bendrijos Izraelyje organizacijų atstovais.

Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai »
IL70-visi.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas kartu su diplomatinio korpuso nariais dalyvavo Izraelio Valstybės nepriklausomybės 70mečio šventėje, kuri vyko Prezidento Reuven Rivlin rezidencijoje. Iškilmingo minėjimo metu diplomatiniam korpusui kalbas pasakė Izraelio Prezidentas Reuven Rivlin ir Premjeras Benyamin Netanyahu.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
WJC-1.jpg

Lietuvos ambasada Izraelio Valstybėje kartu su Izraelio užsienio ryšių taryba prie Pasaulio žydų Kongreso ambasadoje surengė diskusiją, skirtą daugiašalėms pajėgoms ir stebėtojams (MFO), dislokuotiems Izraelio ir Egipto pasienyje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
1.JPG

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius Jeruzalėje dalyvavo jau šeštą kartą vyksiančiame Globaliame orume, skirtame kovai su antisemitizmu.  Viceministras šiame renginyje pristatė Lietuvos Vyriausybės žingsnius kovoje su antisemitizmu. Viceministras vizito metu susitiko su Izraelio užsienio reikalų ministerijos Generaliniu  direktoriumi Yuval Rotem ir aptarė situaciją abiejų šalių regionuose bei pasidžiaugė glaudžiai plėtojamu dvišaliu bendradarbiavimu. 

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Gaza-Tzipi.jpg

Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas su pavaduotoju Ramūnu Davidoniu kartu su diplomatinių atstovybių Izraelyje vadovais dalyvavo užsienio reikalų ministerijos surengtoje išvykoje į pasienio su Gaza rajonus. Jos metu susipažinta su saugumo situacija šiose vietovėse, įskaitant ir teroro tunelius iš Gazos bei apžiūrėta, kaip veikia Kerem Shalom perėjimo punktas. Išvykos metu ambasadorius susitiko su Izraelio užsienio reikalų viceministre Tsipi Hotovely ir Valstybinio protokolo vadovu Meron Reuben.

Užsienio politika ir diplomatija »
Merai.jpg

Vasario 13-14 dienomis Izraelyje lankėsi Lietuvos savivaldybių asociacijos delegacija atstovaujama Asociacijos direktorės R. Žakaitienės, Druskininkų mero R. Malinausko, Vilniaus vicemerės E.Tamošiūnaitės, Birštono meres N. Dirginčienės bei Akmenės mero V. Mitrofanovo.

Užsienio politika ir diplomatija »
straipsnis.jpg

Lietuvos užsienio reikalų ministro straipsnyje Izraelio spaudoje pabrėžtas Lietuvos žydų indėlis kuriant Lietuvos Valstybę.

Užsienio politika ir diplomatija » Istorinė, kultūros diplomatija »
Litvak.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Dr. Carol Hoffman, LitvakSIG organizacijos Prezidente (plačiau apie organizaciją https://www.litvaksig.org/ ) ir aptarė Lietuvos žydų paveldo klausimus.

Užsienio politika ir diplomatija »
Paul.jpg

Susitikimas su JAV Komisijos dėl Amerikos paveldo užsienyje pirmininku, Paul Packer: Aptartas Lietuvos žydų paveldo įamžinimas Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija »
Mashua-1.jpg

Minint Tarptautinę Holokausto aukų atminimo dieną Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Tarptautinių Holokausto tyrimų centro (MASSUAH) surengtoje ceremonijoje, kurioje taip pat dalyvavo ir Izraelio Valstybės Aukščiausiojo Teismo Prezidentė, teisėja Esther Hayut.

Užsienio politika ir diplomatija »
IL-LT veliavos.jpg

Vyriausybės pasitarime pritarta antisemitizmo apibrėžčiai, kurią Bukarešte 2016 m. gegužės 26 d. vykusioje sesijoje priėmė Tarptautinis Holokausto atminties aljansas. Visoms valstybės institucijoms siūloma atsižvelgti į šią apibrėžtį savo veikloje.

Užsienio politika ir diplomatija »
Sugihara-1.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Japonijos nacionalinės šventės  - Imperatoriaus gimtadienio - priėmime, kurioje buvo pristatyta paroda apie Japonijos diplomatą, Chiune Sugihara, kuris padėjo Lietuvoje, mirties akivaizdoje atsidūrusiems, Europos žydams. Apie šį Japonijos didvyrį savo sveikinime susirinkusiems sveikinimo kalboje pažymėjo ir Izraelio Vyriausybės narė, Teisingumo ministrė A.Shaked.   

 

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata