Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Capture.PNG
„Visit Lita!“ (Aplankykite Lietuvą!) Tokiu kvietimu pažymėtas specialus „National Geographic Israel“ priedas, skirtas Lietuvai. Beveik 40 puslapių leidinyje – penki skyriai, kuriuose hebrajų kalba pristatomi Lietuvos kurortai, gamta, kultūra, aktyvaus turizmo galimybės ir didieji miestai Vilnius bei Kaunas.
Užsienio politika ir diplomatija » Ekonominiai santykiai » Publikacijos spaudoje »
IMG_2828.jpg

Šiandien LR ambasadoje Izraelio Valstybėje su mandagumo vizitu lankėsi naujai paskirtas Lenkijos ambasadorius Marek Magierowski.

Užsienio politika ir diplomatija »
crop_510x410_d1_dsc_2272.jpg

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Izraelio Ministru Pirmininku Benjaminu Netanyahu, kuris šiomis dienomis lankosi Lietuvoje. Susitikime aptarti Izraelio ir Europos Sąjungos santykiai, Vidurio Rytų taikos procesas, globalaus saugumo bei stabilumo stiprinimas, padėtis Sirijoje ir Irane.

Užsienio politika ir diplomatija »
130839_1b20299e93163112d0056dca8ee9fa7a.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis susitiko su Izraelio premjeru Benjaminu Netanyahu ir aptarė bendradarbiavimo perspektyvas ekonomikos, gynybos, kibernetinio saugumo, mokslo ir inovacijų, kultūros bei turizmo srityse. Tai istorinis - pirmasis Izraelio Vyriausybės vadovo vizitas Lietuvoje.

Užsienio politika ir diplomatija »

Rugpjūčio 23 – 26 dienomis Lietuvoje lankysis Izraelio Ministras Pirmininkas Benjaminas Netanyahu. Tai pirmasis Izraelio premjero vizitas Lietuvoje. 

Užsienio politika ir diplomatija »
Rami LT.JPG

Jau tradicija tapo kasmetiniai LR ambasados Izraelio Valstybėje susitikimai su Lietuvos mokytojais, besilankančiais Yad Vashem surengtame seminare.

Užsienio politika ir diplomatija »
nativ.jpg

Liepos 12 dieną, ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Neta Briskin-Peleg, „Nativ“ organizacijos direktore, su kuria turėjo turiningą pokalbį apie žydus, gyvenančius užsienyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Nativ- tai nepriklausoma organizacija ministro pirmininko ofise, kuri siekia plėsti žinias apie Izraelio pasiekimus, paveldą bei kultūrą bei stiprinti ryšį su Izraeliu tarp žydų, gyvenančių post-sovietinėse valstybėse.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG.jpg

Liepos 10 dieną ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo oficialioje Kneseto konferencijoje, skirtoje parlamentų draugystės grupių pirmininkams, kurią organizavo Izraelio Knesetas. Kneseto pirmininko Yuli Yoel Edelstein surengtos oficialios vakarienės metu ambasadorius susitiko su parlamentų draugystės grupių pirmininkais, profesionaliais Izraelio ekspertais ir vyresniaisiais pareigūnais. Rengenyje tai pat dalyvavo seimo narys Emanuelis Zingeris ir Izraelio užsienio reikalų ministerijos Šiaurės Europos departamento direktorius Ophir Kariv. 

Užsienio politika ir diplomatija »
Peres.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Shimon Peres taikos ir inovacijų centro ir USAID surengtame Izraelio ir Palestinos virtuvės šefų degustaciniame renginyje. Nuotraukoje: kartu su Peres centro atstove Joana Bartal ir Airijos, Austrijos ir Myanmaro ambasadoriais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Restitucija.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su ambasadoriumi Dan Haezrachy, Specialiuoju pasiuntiniu Holokausto restitucijos klausimams ir Dr Avraham Weber, Socialinių reikalų ministerijos Ministrės patarėju.

Užsienio politika ir diplomatija »
AJW.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Pasaulio žydų kongreso surengtame pasaulio žydų bendruomenių direktorių forume suvažiavime, skirtame paminėti Izraelio Valstybės 70-metį.

Užsienio politika ir diplomatija »
VV.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Pasaulio žydų kongreso/Izraelio užsienio ryšių tarybos surengtoje diskusijoje, kurioje buvo aptariamas ES vaidmuo Izraelyje ir PA. Šiame renginyje taip pat pranešimus skaitė ir atstovas iš Lietuvos, Mykolo Riomerio Universiteto  doc.dr. Virgis Valentinavičius.  

Užsienio politika ir diplomatija »
nevzlin.PNG

Prie šios ekspozicijos surengimo prisidėjo ir Nevzlin Family Foundation.  Renginio metu svečiai susipažino su ekspozicija, kurios metu skambėjo Beatles dainos. Nuotraukoje: ambasadorius su Leonid Nevzlin ir žinomu Izraelio politiku Silvan Shalom.

Užsienio politika ir diplomatija »
VRM-4.jpg

Lietuvos Vidaus reikalų ministras Eimutis Misevičius birželio 12-15 dienomis lankėsi Izraelio Valstybėje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata