Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
druskininkai.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Išeivių iš Ukrainos organizacijos pirmininku David Levin, kuris pristatė savo knygą apie Druskininkus. Susitikime taip pat dalyvavo Vilniuje gimęs Nachum Slucker, kuris prisidėjo prie šios knygos leidybos.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Turizmas-1.PNG
Lapkričio 6 d. Lietuvos turizmo departamentas kartu su Lietuvos ambasada Izraelyje surengė Lietuvos turizmo galimybių pristatymą stambiausioms kelionių organizavimo agentūroms Izraelyje. Sveikinimo žody susirinkusiems tarė Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas.
Ekonominiai santykiai »
mokytojos.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedros profesore Stefanija Ališauskiene ir Dr Daiva Kairiene bei Levinsky koledžo Dr. Miriam David.

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Izraelio Valstybėje referento (-ės) pareigybę

Skelbiama atranka į laisvą Lietuvos Respublikos ambasados Izraelio Valstybėje sekretoriaus (-ės) pareigybę

Nuo vakar Niujorko Žydų istorijos centre eksponuojama dalis retų ir nepublikuotų dokumentų, liudijančių kolektyvinę Rytų Europos žydų atmintį ir kultūros istoriją. YIVO žydų istorijos tyrimų institutas paskelbė daug susidomėjimo sulaukusią žinią apie atrastą daugiau nei 170 000 puslapių apimties dokumentų archyvą, išgyvenusį Holokaustą Vilniuje, Šv. Jurgio bažnyčioje.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Izraelio i24 kanalo laidoje parodytas interviu su Lietuvos ambasadoriumi Izraelio Valstybėje Edminu Bagdonu

Istorinė, kultūros diplomatija »
5.JPG

Praeitą ketvirtadienį Einav kultūrinis centras Tel Avive buvo pripildytas jidiš dainų ir pasakojimų apie Kaune gimusią Nechamą Lifšicaitę – vieną garsiausių jidiš dainininkių pasaulyje ir „nutildytų žydų lakštingalą“, kuri paliko mus šiais metais.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Prezident.PNG

Vakar atidaryta nauja paroda Izraelio muziejuje "Jerusalem in detail". Ši paroda atkreipia lankytojų dėmesį į dažnai pro akis praleidžiamus, bet itin reikšmingus architektūros ir dizaino motyvus, paslėptus miesto gatvėse ir pastatuose.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Bahai.JPG

Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas apsilankė Bahajų tikėjimo įkūrėjo Baha'u'llah 200-osioms gimimo metinėms skirtame renginyje Ako mieste.

Istorinė, kultūros diplomatija »
NDG-1.jpg

Džiaugiamės informuodami ir kviesdami apsilankyti visus viešinčius Vilniuje: spalio 5 d. Nacionalinėje Dailės Galerijoje atidaroma įspūdinga paroda “Academié de Vilna”, kuruojama dr. Jolantos Širkaitės ir skirta Vilniaus piešimo mokyklai (1866-1951).

Istorinė, kultūros diplomatija »
1.jpg

Akimirkos iš Izraelio Kneseto Pirmininko Y-Y. Edelstein vizito Lietuvoje

Užsienio politika ir diplomatija »
20170918_161535.jpg

2017 m. rugsėjo 18 d. Yad Vašeme (Holokausto tyrimų centre ir muziejuje) įvyko Lietuvos Holokausto aukų atminimo ir Vilniaus geto sunaikinimo 74-ųjų metų paminėjimo ceremonija. Minėjime dalyvavo Holokaustą išgyvenusieji ir jų artimieji, išeivių iš Vilniaus ir Vilnijos krašto organizacijos Beit Vilna, Išeivių iš Lietuvos, Yad Vašemo, Izraelio gynybinių pajėgų bei Lietuvos ambasados Izraelio Valstybėje atstovai. Renginio metu skambėjo Vilniaus geto dainų melodijos.

Istorinė, kultūros diplomatija »
DLD.JPG
DLD 2017 inovacijų festivalis Įkelta2017.09.12

Ambasadorius Edminas Bagdonas apsilankė DLD 2017 inovacijų festivalyje bei susitiko su Startup Lithuania Roadshow 2017 dalyviais.

Ekonominiai santykiai »
IMG_2089.JPG

Rugsėjo 2-5 dienomis Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius su lankėsi Izraelio Valstybėje ministro pirmininko Benjamino Netanyahu, šiuo metu taip pat einančio Izraelio Valstybės užsienio reikalų ministro pareigas, kvietimu.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata