Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
Klaipeda.jpg

Sausio 16-17 d. įvyko Lietuvos investicinio klimato pristatymo renginiai Tel Avivo bei Haifos verslo bendruomenėms. Renginiai organizuoti bendradarbiaujant kartu su Izraelio Lietuvos bei Haifos ir Izraelio šiaurės regiono prekybos rūmais.

Ekonominiai santykiai »
visi.PNG

Lietuvos ambasada Izraelyje prisijungė prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. 8:00 val. buvo uždegtos atminties žvakelės, primenančios 1991 metų sausį, kuomet vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.

Istorinė, kultūros diplomatija »
arie.jpg

Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Žydų išeivių iš Lietuvos organizacijos pirmininku Arie Ben Ari Grodzenski bei aptarė 2018 metų planus.

Lietuviai Izraelyje »
NATO.JPG

Sausio 9 d. NATO ambasadoriai Izraelyje suorganizavo darbinius pietus su Izraelio Valstybės Ministru Pirmininku, JE p. Benjamin Netanyahu, kurių metu buvo aptarti patys aktualiausi regiono saugumo aspektai.

NATO ir tarptautinis saugumas »
Kanovic.PNG
Garbingi svečiai ambasadoje Įkelta2018.01.08

Šiandien ambasadoje lankėsi mylimas rašytojas, Lietuvos Nacionalinės premijos Meno ir Kultūros srityje laureatas, Grigorijus Jakovas Kanovičius su žmona Olga.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Sugihara-1.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Japonijos nacionalinės šventės  - Imperatoriaus gimtadienio - priėmime, kurioje buvo pristatyta paroda apie Japonijos diplomatą, Chiune Sugihara, kuris padėjo Lietuvoje, mirties akivaizdoje atsidūrusiems, Europos žydams. Apie šį Japonijos didvyrį savo sveikinime susirinkusiems sveikinimo kalboje pažymėjo ir Izraelio Vyriausybės narė, Teisingumo ministrė A.Shaked.   

 

Užsienio politika ir diplomatija »
EB.jpg

Minint Tarptautinę žmogaus teisių dieną, Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo eilėje renginių. Gruodžio 7 dieną kartu su ES ambasadoriais jis apsilankė Bialik-Rogozin mokykloje, kurioje mokosi daug pabėgėlių vaikų. Įvyko susitikimas su šios mokyklos vadovybe, mokytojais ir vaikais.

Užsienio politika ir diplomatija »
JPost-1.jpg

Vienoje svarbiausiųjų kasmetinėje The Jerusalem Post (TJP) rengiamoje diplomatinėje konferencijoje ambasadorius Edminas Bagdonas su dabartiniu ir buvusiu TJP redaktoriais Yaakov Katz ir Steve Linde bei kolegomis ambasadoriais iš Slovakijos ir Latvijos.

Užsienio politika ir diplomatija »
Energy.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas ir NATO Energetinio saugumo centro direktorius plk. Gintaras Bagdonas gruodžio 4 d. dalyvavo 15 Izraelio tarptautinėje energetikos ir verslo konferencijoje. Lietuvos atstovas, plk. Gintaras Bagdonas, pranešimą skaitė plenarinėje atidarymo sesijoje iškart po Izraelio Energetikos ministro Dr Yuval Steinitz pasisakymo.    

Ekonominiai santykiai »
druskininkai.JPG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Išeivių iš Ukrainos organizacijos pirmininku David Levin, kuris pristatė savo knygą apie Druskininkus. Susitikime taip pat dalyvavo Vilniuje gimęs Nachum Slucker, kuris prisidėjo prie šios knygos leidybos.

 

Istorinė, kultūros diplomatija »
Turizmas-1.PNG
Lapkričio 6 d. Lietuvos turizmo departamentas kartu su Lietuvos ambasada Izraelyje surengė Lietuvos turizmo galimybių pristatymą stambiausioms kelionių organizavimo agentūroms Izraelyje. Sveikinimo žody susirinkusiems tarė Lietuvos ambasadorius Edminas Bagdonas.
Ekonominiai santykiai »
mokytojos.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Šiaulių universiteto Specialiosios pedagogikos katedros profesore Stefanija Ališauskiene ir Dr Daiva Kairiene bei Levinsky koledžo Dr. Miriam David.

Nuo vakar Niujorko Žydų istorijos centre eksponuojama dalis retų ir nepublikuotų dokumentų, liudijančių kolektyvinę Rytų Europos žydų atmintį ir kultūros istoriją. YIVO žydų istorijos tyrimų institutas paskelbė daug susidomėjimo sulaukusią žinią apie atrastą daugiau nei 170 000 puslapių apimties dokumentų archyvą, išgyvenusį Holokaustą Vilniuje, Šv. Jurgio bažnyčioje.

Istorinė, kultūros diplomatija »

Izraelio i24 kanalo laidoje parodytas interviu su Lietuvos ambasadoriumi Izraelio Valstybėje Edminu Bagdonu

Istorinė, kultūros diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata