Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Kaip mus rasti?

LIETUVOS RESPUBLIKOS AMBASADA IZRAELIO VALSTYBĖJE

Adresas: Sason Hogi Tower, 12 Abba Hillel Silver St., Ramat Gan 5250606, ISRAEL

plačiau »

Tel. +972 3 6958 685
Faksas +972 3 6958 691
El. paštas
Rodyti nuo iki
Archyvas »
nativ.jpg

Liepos 12 dieną, ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su Neta Briskin-Peleg, „Nativ“ organizacijos direktore, su kuria turėjo turiningą pokalbį apie žydus, gyvenančius užsienyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Nativ- tai nepriklausoma organizacija ministro pirmininko ofise, kuri siekia plėsti žinias apie Izraelio pasiekimus, paveldą bei kultūrą bei stiprinti ryšį su Izraeliu tarp žydų, gyvenančių post-sovietinėse valstybėse.

Užsienio politika ir diplomatija »
IMG.jpg

Liepos 10 dieną ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo oficialioje Kneseto konferencijoje, skirtoje parlamentų draugystės grupių pirmininkams, kurią organizavo Izraelio Knesetas. Kneseto pirmininko Yuli Yoel Edelstein surengtos oficialios vakarienės metu ambasadorius susitiko su parlamentų draugystės grupių pirmininkais, profesionaliais Izraelio ekspertais ir vyresniaisiais pareigūnais. Rengenyje tai pat dalyvavo seimo narys Emanuelis Zingeris ir Izraelio užsienio reikalų ministerijos Šiaurės Europos departamento direktorius Ophir Kariv. 

Užsienio politika ir diplomatija »
PL-1.png

Liepos 1 d. prasidėjusioje Pasaulio lietuvių šventėje "100 Lietuvos veidų" dalyvavo ir Izraelyje gyvenantys lietuviai.

Lietuviai Izraelyje »
balta TLV.jpg

Birželio 28 d. Izraelyje nugriaudėjo kasmetinė, visą naktį trunkanti ir tūkstančius žmonių į gatves suburianti Tel Avivo miesto šventė „White Night“. Kiekvieną birželį Tel Avivo-Jafo savivaldybės inicijuojamas renginys pripildo naktinį Tel Avivą renginių, parodų, koncertų, gatvės pasirodymų. Tarp jų – Europos sąjungos delegacijos Izraelyje kartu su valstybių narių atstovybėmis organizuojama ir įgyvendinama europietiškoji „White Night“ dalis – „Performance Europa“.

Istorinė, kultūros diplomatija »
Peres.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Shimon Peres taikos ir inovacijų centro ir USAID surengtame Izraelio ir Palestinos virtuvės šefų degustaciniame renginyje. Nuotraukoje: kartu su Peres centro atstove Joana Bartal ir Airijos, Austrijos ir Myanmaro ambasadoriais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Restitucija.PNG

Ambasadorius Edminas Bagdonas susitiko su ambasadoriumi Dan Haezrachy, Specialiuoju pasiuntiniu Holokausto restitucijos klausimams ir Dr Avraham Weber, Socialinių reikalų ministerijos Ministrės patarėju.

Užsienio politika ir diplomatija »
AJW.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Pasaulio žydų kongreso surengtame pasaulio žydų bendruomenių direktorių forume suvažiavime, skirtame paminėti Izraelio Valstybės 70-metį.

Užsienio politika ir diplomatija »
VV.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Pasaulio žydų kongreso/Izraelio užsienio ryšių tarybos surengtoje diskusijoje, kurioje buvo aptariamas ES vaidmuo Izraelyje ir PA. Šiame renginyje taip pat pranešimus skaitė ir atstovas iš Lietuvos, Mykolo Riomerio Universiteto  doc.dr. Virgis Valentinavičius.  

Užsienio politika ir diplomatija »
nevzlin.PNG

Prie šios ekspozicijos surengimo prisidėjo ir Nevzlin Family Foundation.  Renginio metu svečiai susipažino su ekspozicija, kurios metu skambėjo Beatles dainos. Nuotraukoje: ambasadorius su Leonid Nevzlin ir žinomu Izraelio politiku Silvan Shalom.

Užsienio politika ir diplomatija »
VRM-4.jpg

Lietuvos Vidaus reikalų ministras Eimutis Misevičius birželio 12-15 dienomis lankėsi Izraelio Valstybėje.

Užsienio politika ir diplomatija » NATO ir tarptautinis saugumas »
AJC-1.PNG.jpg

Ambasadorius Edminas Bagdonas dalyvavo Amerikos žydų kongreso Globaliame Forume, kur pristatė Lietuvos dvišalę darbotvarkę su Izraeliu bei Lietuvos Vyriausybės žingsnius, išsaugant Lietuvos žydų paveldą.

Užsienio politika ir diplomatija »
Zurnalistai-1.jpg

Lietuvos žurnalistų grupė gegužės 29- birželio 2 dienomis lankėsi Izraelio Valstybėje. Vizito metu žurnalistai susitiko su Lietuvos ambasadoriumi Izraelio Valstybėje Edminu Bagdonu, kuris pristatė Lietuvos bei Izraelio dvišalių santykių darbotvarkę bei Izraelio aktualijas.

Užsienio politika ir diplomatija » Lietuviai Izraelyje »
7-.JPG

Gegužės 29 d. vieno svarbiausių Izraelio teatrų „Gešer“, kartu su Tel Avivo miesto savivaldybės pagalba, kasmet organizuojamame tarptautiniame teatro festivalyje skambėjo muzika iš Lietuvos. Šio koncerto metu net 8 muzikantai iš Lietuvos atliko kompozitoriaus, nacionalinės meno ir kultūros premijos laureato Fausto Latėno kūrinius.

Lietuviai Izraelyje » Istorinė, kultūros diplomatija »
RD twit.jpg

Yesh Atid partijos pirmininkas, Kneseto narys, Yair Lapid diplomatinių atstovybių vadovams, įskaitant ir Lietuvos ambasados Izraelyje laikinąjį reikalų patikėtinį Ramūną Davidonį, surengė išvyką ties Izraelio šiaurine siena. Jos metu diplomatai buvo supažindinti su saugumo iššūkiais, keliamais Izraelio Valstybei. Didžiausias dėmesys buvo skirtas Irano teroristinės veiklos regione, įskaitant Hezbollah, pristatymui. 2013 metais liepos 22 dieną Europos Sąjunga oficialiai įtraukė Hezbollah karinį sparną į teroristinių organizacijų sąrašą.  

 

Užsienio politika ir diplomatija »
Nesia ve Europa.jpg

Laikinasis reikalų patikėtinis, ministras-patarėjas, Ramūnas Davidonis kartu su Europos Sąjungos valstybių diplomatinių atstovybių Izraelyje vadovais dalyvavo darbiniuose pietuose su Izraelio Prezidentu J.E. Reuven Rivlin. Susitikimo metu aptarta situacija šalyje, regione ir Izraelio kaimynystėje. Susitikimą surengė Europos Sąjungos Delegacija Izraelio Valstybėje.  

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata