E-registracija

Sukurta 2014.10.06 / Atnaujinta 2022.11.22 14:22

Dėl priėmimo ambasadoje šiais konsuliniais klausimais prašome registruotis internetu:

  • Dėl Lietuvos Respublikos pilietybės kiekvienam asmeniui/prašymui būtina rezervuoti ir patvirtinti 1 (vieną) 15 min. trukmės laikotarpį. Konsulinis priėmimas šiam tikslui vykdomas ketvirtadieniais.
  • Dėl Lietuvos Respublikos paso/asmens tapatybės kortelės išdavimo kiekvienam asmeniui/prašymui būtina rezervuoti ir patvirtinti 1 (vieną) 15 min. trukmės laikotarpį. Konsulinis priėmimas šiam tikslui vykdomas pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais.
  • Dėl civilinės būklės aktų (santuokos, ištuokos, gimimo, mirties) apskaitymo kiekvienam asmeniui/prašymui būtina rezervuoti ir patvirtinti 1 (vieną) 15 min. trukmės laikotarpį. Konsulinis priėmimas šiam tikslui vykdomas pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais.
  • Dėl konkrečių notarinių veiksmų atlikimo galimybės prašome kreiptis į ambasadą telefonu +972 3 6958685 ar el. paštu [email protected]

DĖMESIO:

Norint užsiregistruoti konsulinėms paslaugoms, būtina susikurti vartotojo paskyrą registracijos sistemoje.

Išsamią registracijos instrukciją rasite ČIA.

Informuojame, kad asmenys, kurie pageidauja Lietuvos atstovybėje gauti konsulines paslaugas, bus informuojami apie laisvus priėmimo laikus. Tokį pranešimą asmenys galės užsiprenumeruoti elektroninėje asmenų registracijos sistemoje, pasirinkdami konkrečią atstovybę ar konsulinę įstaigą ir juos dominančią konsulinę paslaugą. Lietuvos atstovybei ar konsulinei įstaigai paskelbus naujus priėmimo laikus, o taip pat atsilaisvinus šiuo metu užimtiems priėmimo laikams, visiems pranešimą užsisakiusiems asmenims jų nurodytu el. pašto adresu bus išsiunčiamas pranešimas.

Kitais konsuliniais klausimais prašome susisiekti su ambasada tel. +972 3 695 86 85 arba el. paštu: [email protected]

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha