Informacija vykstantiems į Izraelį

Sukurta 2014.10.06 / Atnaujinta 2019.03.27 15:52

Informacija dėl kelionių į Izraelio Valstybę saugumo teikiama Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje.

Vykstančius į Izraelio Valstybę ar joje esančius Lietuvos Respublikos piliečius  kviečiame registruotis Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Išvykstančiųjų registracijos portale.

Informacija vykstantiems su vaikais teikiama Valstybės sienos apsaugos tarnybos interneto svetainėje (žr. skyrelį "Keliaujantiems su vaikais").

Europos sveikatos draudimo kortelė Izraelyje negalioja, Lietuvos ambasada ragina Lietuvos piliečius nepamiršti ir vykstant į Izraelį būtinai pasirūpinti tinkamu kelionių draudimu. Būtina įsitikinti, ar visi kartu keliaujantys asmenys yra apdrausti, nes netikėtai prireikus medikų pagalbos, vien tik vizito pas bendrosios praktikos gydytoją kaina gali siekti iki 1000 litų ir daugiau. Prireikus gydytojo - specialisto pagalbos, tyrimų, gydymo ligoninėje ar medicininės evakuacijos į Lietuvą, išlaidos gali išaugti nuo kelių iki kelių šimtų kartų.

Svarbi informacija tarptautinių skrydžių iš Ben Guriono oro uosto keleiviams

Skrydžių tvarkaraščio pakeitimus galite rasti Ben Guriono oro uosto interneto svetainėje.  Dėl papildomos informacijos galite skambinti į tarptautinį Ben Guriono oro uostą telefonu +972 3 975 5555. Pasitikrinti skrydžio informaciją galite skambindami į tarptautinį Ben Guriono oro uostą telefonu +972 3 9723332.

Informacija apie saugumo padėtį Izraelyje skelbiama šiomis žiniasklaidos priemonėmis:

Internetu:

Per Izraelio televiziją:

  • TV 9 kanalas (rusų kalba);
  • TV 23 kanalas (anglų, prancūzų, vokiečių, italų, rusų ir kt. kalbomis)

Per Izraelio radiją, FM bangų ruože (rusų kalba):

  • 89.1 FM Pervoe radio
  • 100.3 FM Radio REKA

Naujienlaiškio prenumerata