Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
1.png
SAUGUMO ĮSPĖJIMAS Įkelta2023.05.10

Paaštrėjus saugumo situacijai, Lietuvos Respublikos ambasada Izraelio Valstybėje primena Lietuvos piliečiams, kad lankantis Izraelyje būtina nuolat laikytis atsargumo ir asmeninio saugumo priemonių - saugumo incidentai dažnai įvyksta be jokio įspėjimo, saugumo situacija šiuo metu yra sudėtinga ir gali greitai keistis.

Konsulinės naujienos »
Dėl registracijos į KĮ_2.png

Siekdama gerinti teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos, konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje, sistemą.

Konsulinės naujienos »

Atsižvelgdama į gegužės 23 dienos įvykius, kuomet priverstiniu būdu buvo nutupdytas „Ryanair“ keleivinis lėktuvas, skridęs maršrutu Atėnai-Vilnius, ir dėl to kylančią grėsmę asmenų saugumui bei gyvybei, Lietuvos užsienio reikalų ministerija primygtinai rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Baltarusijos Respubliką, o ten esantiems Lietuvos piliečiams palikti šią šalį.

Konsulinės naujienos »

Lietuvos Respublikos Seimui priėmus Notariato įstatymo pakeitimus, kurie įsigalios š.m. liepos 1 d., atsiras galimybė notarinius veiksmus atlikti nuotoliniu būdu, kai notarinį veiksmą atlieka Lietuvos Respublikos notarai

Konsulinės naujienos »
Svarbu.png

Vasario 17 d. yra atnaujinamas asmenų priėmimas Lietuvos ambasados Izraelyje konsuliniame skyriuje.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad atvykti į ambasadą galima tik iš anksto užsiregistravus priėmimui http://il.mfa.lt/il/lt/e-registracija

Išimtis yra taikoma tik LR pasų atsiėmimui laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 14:00 val. – 15:00 val.

Prašome atvykti tiksliu savo registracijos laiku ir dėvėti apsauginę veido kaukę.

DĖMESIO: Pirmenybė priėmimui bus teikiama asmenims, kurie dėl paskelbto šalyje karantino į ambasadą negalėjo atvykti paskirtu laiku. Dėl šios priežasties nauji registracijos laikai 2021 m. balandžio ir gegužės mėnesio konsulinėms paslaugoms bus paskelbti 2021 m. vasario 23 d.

Konsulinės naujienos »
Svarbu.png

Spalio 26 d. yra atnaujinamas asmenų priėmimas Lietuvos ambasados Izraelyje konsuliniame skyriuje.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad atvykti į ambasadą galima tik iš anksto užsiregistravus priėmimui http://il.mfa.lt/il/lt/e-registracija

Išimtis yra taikoma tik LR pasų atsiėmimui laiku: pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 14:00 val. – 15:00 val. 

Prašome atvykti tiksliu savo registracijos laiku ir dėvėti apsauginę veido kaukę.

DĖMESIO: Pirmenybė priėmimui bus teikiama asmenims, kurie dėl paskelbto šalyje karantino į ambasadą negalėjo atvykti paskirtu laiku. Dėl šios priežasties nauji registracijos laikai 2021 m. sausio mėnesio konsulinėms paslaugoms bus paskelbti 2020 m. lapkričio 4 d.

Konsulinės naujienos »
svarbu.jpg

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimu, dėl sudėtingos COVID-19 situacijos Izraelyje balsavimas Seimo rinkimuose Lietuvos ambasadoje Izraelyje vyksta tik paštu.

Konsulinės naujienos »
Svarbu.png
Dėl Izraelyje įvedamo visuotinio karantino, nuo rugsėjo 21 d. iki atskiro pranešimo stabdomas asmenų priėmimas Lietuvos ambasados Izraelyje konsuliniame skyriuje.
Paslaugos Lietuvos Respublikos piliečiams bus teikiamos tik neatidėliotinos pagalbos atvejais.
 
Su ambasada galima susisiekti šiuo telefonu ir el. paštu: + 972- 3- 6958685, [email protected] (ambasados darbo metu).
Konsulinės naujienos »
07-06.jpg

Švenčiama Valstybės (Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.

Konsulinės naujienos »
SR2.jpg

2020 m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Rinkėjai, pageidaujantys balsuoti užsienyje, kviečiami užsiregistruoti balsavimui per elektroninę registracijos sistemą. Registracija truks vos kelias minutes. Užsiregistravusieji rinkėjai bus įtraukiami į atitinkamos Lietuvos diplomatinės atstovybės rinkėjų sąrašus.

Konsulinės naujienos » Lietuviai Izraelyje »
Joninės.JPG

Švenčiama Rasos (Joninių) diena.

Konsulinės naujienos »
info.png

Užsienio reikalų ministerija atnaujino kelionės rekomendaciją dėl Italijos: dėl sparčiai plintančio naujojo koronaviruso rekomenduojama laikinai nevykti į Šiaurės Italijos Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionus.

Šiuo metu Užsienio reikalų ministerija taip pat rekomenduoja laikinai nevykti į Kiniją, Pietų Korėją, pietinėje Tenerifės salos (Ispanija) dalyje esantį Adeche (Adeje) miestą ir jo apylinkes.

Keliaujant į ES ir Šengeno erdvės šalis bei Jungtinę Karalystę rekomenduojama imtis atsargos priemonių. Tokio paties lygio rekomendacija teikiama ir dėl Baltarusijos, Šiaurės Makedonijos, Singapūro ir Honkongo. Planuojantiems keliones rekomenduojame imtis būtinų atsargumo priemonių, atidžiai sekti vietos institucijų skelbiamas rekomendacijas bei nurodymus ir jų laikytis.

Primename, kad kelionės rekomendaciją konkrečiai valstybei galite pasitikrinti https://keliauk.urm.lt puslapyje.

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja parsisiųsti programėlę „Keliauk saugiai“ ir gauti aktualią konsulinę informaciją, tiesioginius ministerijos pranešimus esant krizinei situacijai užsienio šalyje. iOS: https://goo.gl/dOxeli; Android: https://goo.gl/rPwrfx.

Užsienio reikalų ministerijos visą parą budintis telefonas +370 5 236 2444 (WhatsApp: +370 699 83537), el. paštas [email protected].

Daugiau informacijos dėl COVID-19 ir rekomendacijų gyventojams galite rasti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Pasaulio sveikatos organizacijos interneto svetainėse. „Karštoji linija“ – gyventojai gali konsultuotis telefonu 8 618 79984 (visą parą konsultuoja Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai).

Konsulinės naujienos »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata

Captcha