*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

AMBASADORIUS D.DEGUTIS DALYVAVO SEMINARE DĖL DIPLOMATIJOS VAIDMENS MAŽINANT ANTISEMITIZMO APRAIŠKAS

2009 m. sausio 19 d. ambasadorius Darius Degutis dalyvavo seminare apie diplomatijos vaidmenį mažinant antisemitizmo apraiškas. Seminarą organizavo Tel Avivo universiteto Stephen Roth šiuolaikinio antisemitizmo ir rasizmo studijų institutas ir Amerikos žydų komitetas.

 

Pagrindinį pranešimą seminare skaitė Rabinas Andrew Baker, ESBO atstovas kovos su antisemitizmu klausimais, seminarą vedė Stephen Roth instituto vadovė prof. Dina Porat.

 

Diskusijų metu ambasadorius D.Degutis išsamiai pristatė Lietuvoje vykdomas Holokausto švietimo programas bei pažymėjo, kad, siekiant pažaboti vis dar pasitaikantį antisemitizmą, ženkliai pasitarnautų informacijos sklaida apie šiuolaikinį Izraelio gyvenimą  – ypatingai šalies pasiekimus kultūros ir mokslo srityje bei unikalias turizmo galimybes.