IZRAELYJE PREMJERAS SUSIPAŽINO SU GALIMYBĖMIS PLĖTOTI ELEKTROMOBILIŲ INFRASTRUKTŪRĄ
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus vadovaujama delegacija tęsia oficialų vizitą Izrelyje. Pirmadienį ryte Premjeras pusryčiavo su Lietuvos garbės konsulais Izraelyje Haimu Arieliu, Amnonu Dotanu, Amosu Eiranu ir Izraelio-Lietuvos prekybos ir pramonės rūmų pirmininku Lenu Judesu. Susitikimo metu buvo pasikeista nuomonėmis apie dvišalių Lietuvos-Izraelio tarpusavio santykių įtvirtinimą bei tolimesnio bendradarbiavimo plėtrą.
Po pusryčių Premjeras ir jį lydinčios oficialios delegacijos nariai apsilankė modernioje kompanijoje „Better place“, kuri, be kitų projektų, šiuo metu sėkmingai realizuoja elektromobilių aptarnavimo tinklų plėtotę. Premjeras asmeniškai išbandė elektromobilio privalumus ir galimybes. Delegaciją lydėję „
Premjeras A. Kubilius nesiryžo rimtai spėlioti, kada realiai Lietuvos gyventojai galėtų masiškai persėsti į elektromobilius ir kiek kainuotų tokios infrastuktūros sukūrimas, tačiau Premjeras yra tikras, kad elektra varomoms transporto priemonėms priklauso šviesi ateitis. “Labai neblogi automobiliai”, - po ekskursijos ir vairavimo savo įspūdžius lakoniškai apibendrino A. Kubilius.