*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

PREMJERAS A. BUTKEVIČIUS PAREIŠKĖ UŽUOJAUTĄ DĖL IZRAELYJE NUŽUDYTŲ PAAUGLIŲ

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Izraelio Premjerui Benjaminui Netanjahu (Benjamin Netanyahu) pareiškė užuojautą dėl trijų paauglių – Naftalio Frenkelio (Naftali Frenkel), Gilado Šaro (Gilad Shaar) ir Ejalo Jifračo (Eyal Yifrach) - pagrobimo ir nužudymo.

"Mes esame giliai sukrėsti ir nuliūdinti. Lietuvos žmonių ir Vyriausybės vardu leiskite išreikšti nuoširdžią užuojautą jaunuolių šeimoms, artimiesiems bei visiems Izraelio žmonėms", - sakoma Premjero užuojautos laiške. Vyriausybės vadovas savo laiške smerkia šį beprasmišką teroro aktą prieš nekaltus jaunuolius.

Daugiau nei dvi savaites dingusių moksleivių iš Izraelio kunai rasti pirmadienio vakarą duobėje netoli Halhulo, primena ELTA. Izraelio premjeras B. Netanjahu teigė, kad "Hamas" yra atsakingas ir grupė už tai sumokės. "Hamas" neigia, jog yra su tuo susijęs.