*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

SEIMO PIRMININKĖ PAGERBĖ ANTROJO PASAULINIO KARO AUKŲ ATMINIMĄ

2010 m. gegužės 8 dieną Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, Seimo, Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijos nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisijos nariai Arvydas Anušauskas, Agnė Bilotaitė, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro direktorė Birutė Burauskaitė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Balys Gajauskas pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukų (Lietuvos gyventojus nužudytus (sovietų ir nacių) per Antrąjį pasaulinį karą) atminimą Rainiuose (Telšių r.), Kaušėnuose (Plungės r.) ir Ablingos (Klaipėdos r.) ir padėjo gėlių prie memorialų.   LRS informacija      

2010 m. gegužės 8 dieną Seimo Pirmininkė Irena Degutienė, Seimo, Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijos nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisijos nariai Arvydas Anušauskas, Agnė Bilotaitė, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos centro direktorė Birutė Burauskaitė, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Balys Gajauskas pagerbė Antrojo pasaulinio karo aukų (Lietuvos gyventojus nužudytus (sovietų ir nacių) per Antrąjį pasaulinį karą) atminimą Rainiuose (Telšių r.), Kaušėnuose (Plungės r.) ir Ablingos (Klaipėdos r.) ir padėjo gėlių prie memorialų.

 

LRS informacija