SUSITIKIMAS SU IZRAELIO TURIZMO MINISTRU S. MISEZHNIKOV
2010 m. lapkričio 23 d. įvyko LR ambasadoriaus Izraelyje D. Degučio susitikimas su Izraelio turizmo ministru S. Misezhnikov. Susitikimo metu buvo akcentuotos didelės turizmo tarp Izraelio ir Lietuvos plėtros galimybės, tačiau atkreiptas dėmesys, kad didžiausias trikdys turizmo plėtrai yra tiesioginio skrydžio tarp šalių nebuvimas. Izraelio turizmo ministras informavo ambasadorių, kad 2011 m. ketina su oficialiu vizitu vykti į Baltijos šalis, tarp jų – ir Lietuvą. Ambasadorius pasidžiaugė, kad Lietuva turės savo stendą 2011 m. vasario 8-9 d. Tel Avive vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje IMTM 2011. Ministro S. Misezhnikov vizitas bei Lietuvos dalyvavimas turizmo parodoje dar labiau prisidės prie dvišalio bendradarbiavimo turizmo srityje gilinimo.
2010 m. lapkričio 23 d. įvyko LR ambasadoriaus Izraelyje D. Degučio susitikimas su Izraelio turizmo ministru S. Misezhnikov.
Susitikimo metu buvo akcentuotos didelės turizmo tarp Izraelio ir Lietuvos plėtros galimybės, tačiau atkreiptas dėmesys, kad didžiausias trikdys turizmo plėtrai yra tiesioginio skrydžio tarp šalių nebuvimas.
Izraelio turizmo ministras informavo ambasadorių, kad 2011 m. ketina su oficialiu vizitu vykti į Baltijos šalis, tarp jų – ir Lietuvą. Ambasadorius pasidžiaugė, kad Lietuva turės savo stendą 2011 m. vasario 8-9 d. Tel Avive vyksiančioje tarptautinėje turizmo parodoje IMTM 2011.
Ministro S. Misezhnikov vizitas bei Lietuvos dalyvavimas turizmo parodoje dar labiau prisidės prie dvišalio bendradarbiavimo turizmo srityje gilinimo.
