SUSITIKIMAS SU KMU ATSTOVE
2010 m. liepos 20 d. LR ambasadorius Izraelyje D.Degutis susitiko Kauno medicinos universiteto prodekane prof. N.Paužienė.
Kauno medicinos universitete studijuoja daugiau nei šimtas studentų iš Izraelio, kurie sudaro didžiąją dalį universiteto užsienio studentų. Jau kelinti metai KMU atstovai atvyksta į Izraelį pristatyti universiteto studijų programų bei organizuoti stojamųjų egzaminų.